Uuenev Levikomi TV teenus

Hiljuti viis Levikom läbi oma TV teenuse tuumiksüsteemi kolimise ning mitmete seadmete ja seadistuste väljavahetamise. Tegevuse eesmärgiks oli saavutada parem tehniline valmidus pakkumaks vaatajatele veelgi sobivamaid ja eelistatumaid valikuid. Vähese vaadatavuse tõttu lõpetame alates 1. veebruarist telekanali Fuel.TV edastamise.

Mõned katkestused kõrvale jättes, tõi aktsioon kaasa tellijate jaoks mitu head uudist. Esiteks on mitu kanalit nüüd vaadatavad kõrgema HD resolutsiooniga – sh populaarsed telekanalid nagu Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12, Sony Channel, Sony Turbo, Filmzone, Filmzone+. Teiseks lisandus kanalivalikusse paar uut telekanalit – kõikides põhipakettides on nüüdsest vaadatav Eesti telekanal Alo TV ning alates Hõbe TV põhipaketist on kõikides pakettides vaadatav lastekanal Kidzone+.

Kidzone+ telekanal on reklaamivaba ja vaadatav HD kvaliteedis, telekanali sihtgrupiks on lapsed vanuses 4-14 aastat. Multikate uued osad jooksevad esmalt Kidzone+ kanalil ning seejärel, mitmekuulise viibimisega, jõuavad tavapärase Kidzone telekanalile. Kidzone+ ekraanil näeb iga päev kolme pikemat saadet-joonisfilmi. Levikomi TV-teenuse kanalivalikus on nüüd 9 lastele mõeldud telekanalit!

Novembris tulid eetrisse kauaoodatud ja Eesti televaatajate seas hinnatud telekanalid TLC, Discovery Channel, Eurosport 1 ja Eurosport 2. Kõik neli telekanalit on ka järelvaadatavad kuni 7 päeva.

Alates 20. detsembrist on TV teenuse klientide kasutuses veel 2 värsket uuendust. Ekraanile jõuab hiljuti tegutsemist alustanud eestimaine telekanal Entusiast TV, mida näevad kõikide põhipakettide kasutajad. Samuti avaneb uhiuus telekanal Smartzone, mis mõeldud lastele/noortele vanuses 10-16 aastat. Smartzone programm käivitub ametlikult jaanuari keskpaigas aga selle ajani on klientidel võimalik mitmesuguse sisuga eelnevalt omal käel tutvuda.

Uuendusi võib võtta ka Levikomi poolse jõulukingina oma püsiklientidele – vaatamata mahukatele arendustele ja teenuste mahu tõusule, jäid kõikide teenuste hinnad klientidele samaks!

 

Meeleolukaid teleelamusi ja jõulupühi soovib

 

Kuno Peek

Levikomi teenuste juht