Levikomi arvutikool – kasulik nipp MS Outlooki mugavaks kasutamiseks

E-kirjad on mitmeti tänuväärsed abivahendid nii tööalases kui isiklikus suhtlemises. Nende saatmine on lihtne-kiire-odav ning mis peamine, e-kirjaga saab sama info saata samaaegselt mitmele osapoolele. Samas võib e-kirjadega info vahetamine muutuda tülikaks, kui kirjade vahetamine samal teemal mitme osapoole vahel muutub massiliseks. Loogiline jätk sellises on olukorras on kutsuda osapooled kokku kohtumisele. Ja siinkohal ongi Levikomil pakkuda välja üks nutikas nipp!

Suur hulk inimesi sarnaselt Levikomiga kasutab e-kirjade haldamiseks MS Outlook programmi. Traditsiooniliselt loob kasutaja kalendrisse ürituse ning kutsub sinna osalema kirjavahetuses olevad osapooled ja vastavalt vajadusele kopeerib käsitsi sisse (tervikuna või valikuliselt) eelnenud infovahetuse.

Sama töö teeb hetkega ära vähetuntud klaviatuuri kombinatsioon „Ctrl + Alt + R“, kui seda vajutada sobiva e-kirja sees olles! Momentaalselt on kasutaja ees ettevalmistatud jagatav kalendrikutse.

Allikas: Outlook 2016 Tips & Tricks, lk 9.

 

 

Meeldivat avastamist-katsetamist soovib

 

Kuno Peek

Teenuste juht

Vabalevi teenuse muutus – parima vaba levi TV teenuse tagab Levikom!

Lõppev suvi on/oli ilmade poolest üpris mõnus – soojasid ja vihmavabasid ilmasid oli palju ning mitmed neist langesid ka nädalalõppudele. Niiviisi oli rohkem võimalusi ja põhjusi veeta aega õues kui istuda toas teleri ees. Sellest tulenevalt kordame üle suvel toimunud muudatused Eesti telemaastikul. Juunis teatasid populaarsed Eesti telekanalid Kanal 2 ja TV3, et lahkuvad 01.08.2017 nn vabalevi teenuse platvormilt, ehk alates sellest kuupäevast pole võimalik neid kanaleid enam tasuta vaadata. Uus olukord sundis vabalevi kasutajaid valima uue teenuse mõne tasulise operaatori käest või jääma senise lahenduse juurde, mis nüüd oli kahe olulise telekanali võrra lahjem (kokku näeb nüüd vaid 4 telekanalit ilma järelvaatamise jms lisavõimalusteta).

Levikom tõi vabalevi teenuse huvilistele (vähe telekanaleid, soodne hind) turule uue põhipaketi „Vaba Levi TV“, mis sisaldab 25-telekanalit koos järelvaatamise/salvestamisega. Sisuteenuse kuutasu on 4,99 €/kuus, millele lisandub alusühenduse tasu 6,30 € – uuele kliendile seega kuutasu kokku 11,29 €/kuus, olemasolevad interneti teenuse kliendid saavad tellida teenuse hinnaga 4,99€/kuus.

Uus põhipakett sisaldab kõiki populaarsemaid Eesti telekanaleid (ETV, ETV2, Kanal 2, TV3, TV6, Kanal 11, Kanal 12, Tallinna TV), venekeelseid telekanaleid (ETV+, 3+, CTC), lastele mõeldud telekanalit Kidzone, muusika telekanaleid MyHits ja iConcerts, vaba aja telekanaleid Setanta Sports HD, Morosport.tv HD, Fuel TV HD, France 24 jt. Kokku on paketis 5 HD-kvaliteediga telekanalit – Levikom on ainuke teenusepakkuja Eestis, kes edastab kaablivabalt HD kvaliteediga telekanaleid! 12 telekanalit selles põhipaketis on järelvaadatavad kuni 7 päeva.

Levikomi Vaba Levi TV paketi saab mugavalt tellida telefonitsi numbrilt 1213 või e-kirjaga jättes info aadressile tugi@levikom.ee. Lisainfot leiab kodulehelt.
Kõigile uutele liitujatele anname Vaba Levi TV paketiga Filmid-Sarjad pluss teemapaketi (Sony Channel, Sony Turbo, FOX, FOX Life, Filmzone, Filmzone+) aasta lõpuni tasuta kaasa!

 

Teid tervitades ja teie kontaktivõtte ootama jäädes,

 

Kuno Peek
Levikomi teenuste juht