Levikomi kontor on suletud kuni 15.05.2020

Seoses koroonaviiruse laiema levikuga Eestis on Levikom Eesti kontor klientidele ajutiselt suletud kuni 01.04.2020. Meiega on võimalik saada ühendust läbi e-maili: tugi@levikom.ee või telefoni teel: 1213

Levikomi klienditeeninduse tööajad 24.02.

Anname teada, et 24. veebruaril Levikomi klienditeenindus (Internet, TV, Telefon) ja tehniline tugi puhkavad. Töötavad vaid valvetehnikud, kes lahendavad vajadusel rikkeid.

Levikom esitas Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni juhi Katri Raiki suhtes kuriteoteate

Levikom Eesti OÜ esitas avalduse prokuratuurile paludes alustada Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni esimehe Katri Raik suhtes kriminaalmenetlust KarS § 298 1 lg 1 ja § 299 lg 1 sätestatud kuriteo, s.o mõjuvõimuga kauplemise ja ametialase võltsimise suhtes seoses erikomisjoni 16.01.2020 toimunud 5G konkurssi käsitleva istungi protokolli võltsimises.

Levikom ootab ministeeriumilt vastust 5G konkursi osas tehtud kompromissettepanekule

Levikom saatis novembri lõpus väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministrile ettepaneku, mis võimaldab lõpetada kohtuvaidlused 5G sageduslubade konkursi tingimuste üle.

Levikomi teleteenuse paketiuuendus toob vaatajateni rekordarvu kanaleid

Levikomi teleteenuse paketiuuendus toob vaatajateni rekordarvu kanaleid

Eesti telekomiettevõte Levikom uuendas teleteenuse pakette ja pakub edaspidi põhipaketis Eesti kõige laiemat kanalivalikut. Sama kuutasu eest saavad põhipaketi kliendid edaspidi vaadata üle 33 kanali ning sealjuures ei mõjuta teleteenuse kvaliteeti interneti tarbimine. 

Levikom teleteenus töötab üle-Eestilise juhtmeta lairibavõrgu baasil, mis on samaväärne kaabliga fiiberühendusele ning sobiv lahendus maa- ja haja-asustusega linnapiirkondades, kuhu kaabliga ühendus ei ulatu. Levikomi erakliendiüksuse direktori Tanel Pauti sõnul suudab Levikom praegu ainsana garanteerida kvaliteetse telepildi igal ajal asukohtades, kuhu kaabliga telepilt ei ulatu – nii äärelinnas asuvas eramus, ridamajas kui ka maakodudes. “Näiteks 4G tehnoloogial põhinevate lahenduste puhul tähendab teleri vaatamine õhtusel tipptunnil pahatihti seda, et samal ajal ei saa kasutada kiiret internetiühendust. Levikomi võrgutehnoloogia tagab selle, et telesignaal ei halvenda kodust internetiühendust,” selgitas Paut.

“Eestis on veel palju piirkondi, kuhu kaabliga teleühendus ei ulatu või kus oleks kaabelühenduse loomine kulukas ja aeganõudev. Sellistes asukohtades on Levikomi lahendus praegu kõige konkurentsivõimelisem nii kvaliteedi kui hinna osas,“ lisas Paut. Levikom suudab kvaliteetset teleteenust pakkuda suures osas Eestist.

Levikomi püsiühendus sisaldab lisaks televisioonile koos järelvaatamise, stop-TV jmt võimalustega ülikiiret interneti püsiühendust, kodutelefoni, videovalvet, pilveteenuseid ja asjade internetti. Levikom pakub eri pakettides kokku üle 100 kanali, kuid ettevõte otsustas põhipaketi klientidele pakkuda edaspidi suuremat valikut lisades kanalivalikusse ka Discovery, kaks Eurospordi kanalit ning eesti- ja venekeelseid laste-, filmide- ja kogupere kanaleid.

Levikomi TV-teenus on saadaval koos unikaalse kaablivaba VirtuaalFiiber interneti püsiühendusega. Paudi sõnul on Eestis ainukesena Levikomil pakutav internet ja teleteenus üksteisest sõltumatud ja lubab kodudes üheaegselt vaadata HD-kvaliteedis televiisorit kasvõi kuuest telerist ning nautida ka ülikiiret interneti püsiühendust.

 

Levikom on Eesti sidevaldkonna rajajate poolt loodud IKT ettevõtte, mille kompetents ulatub aastasse 1992. Levikomi peamised tegevussuunad on IoT, IT, sideteenused ja videovalve. Levikom on Eesti suurim juhtmeta lairibavõrgu operaator, mille unikaalne VirtuaalFiiber võrk võimaldab viia ülikiire interneti ja järelvaatamisega televisiooni läbi õhu ka sinna, kuhu kaabelvõrgud ei ulatu.

 

Lisainfo: 

Tanel Paut, Levikomi erakliendiüksuse direktor

E-post tanel.paut@levikom.ee