Unitcomi TV kliendid kiidavad: Rio olümpiamängude suurepärane ajastus ja jälgitavus

 

RIO 2016 Eesti postmark 2

Selle suve põnevamaid sündmusi on kahtlemata Rios toimuvad XXXI olümpiamängud, kus 28 spordiala paremaid premeeritakse 308 medalikomplektiga. Heal tasemel on ennast näidanud ka Eesti olümpiakoondis, kes ühe võistkondliku medali kõrval on välja võidelnud mitmeid esikümne kohti ja tipptulemusi.

Unitcomi TV teenuse kasutajad on jaganud positiivset tagasisidet olümpiamängude suurepärase ajastuse ja jälgitavuse osas – põnevad ülekanded on paljudel päevadel kattunud kehvade Eesti ilmadega ning võimalusi erinevate alade jälgimiseks on rohkelt.

Unitcom TV teenus võimaldab jälgida Rio sündmusi kokku 6 tavalisel telekanalil (sh ETV, ETV2, ETV+, TV3, Viasat Sport Baltic, Viasat Motor) ning 3 HD telekanalil (ETV HD, ETV2 HD ja Viasat Motor HD). Lisaks on Unitcomi digiboksis ka raadiokanalite menüü, mille valikus on teiste seas ka Riost otseülekandeid  tegev Vikerraadio.

Palju positiivset tagasisidet on saanud ka põhipakettide hulka kuuluv järelvaatamise teenus, mis võimaldab näiteks järgmisel päeval vaadata möödunud spordiöö tipphetki. Kellaaeg Rios on Eestist 6 tundi taga ning paljud võistlused toimuvad eestlaste jaoks ebasoodsal ajal ehk öösel. Digiboksi puldist juhitav järelvaatamise teenus võimaldab paari nupuvajutusega vaadata viimase 7 päeva saateid, sh ETV, ETV2 ja TV3 ülekanded Riost.

Unitcomi TV teenus on koos juhtmeta interneti püsiühendusega pakutav mugavusteenus, mis võimaldab vaadata ligi 100 telekanalit koos mitme vaatamiskoha, järelvaatamise, e-saatekava, meeldetuletuste jpt. lisavõimalustega. Täpsem info kodulehel www.unitcom.ee või klienditeenindusest tel. 1213 ja tugi@unitcom.ee.

Unitcom Eesti OÜ meeskond soovib kõigile elamuste rohkeid olümpiamänge ja ilusat suve jätku!

(Foto: Rio 2016 postmark, Allikas: Eesti Post)