Taliolümpia teleelamused – Eurosport playeriga saad rohkem sisu!

9.-25. veebruarini elavad palju inimesed üle maailma Pyeongchang’i taliolümpiamängude rütmis. Eesti aeg on Lõuna-Korea ajast 7 tundi taga, mistõttu võivad paljud tippsündmused toimuda meie jaoks ebasoodsatel aegadel (kas langeb kokku magamise või töötamisega jne).

Üks suurepärane abiline olümpia melust maksimumi saamiseks on Eurosport Player (ESP). Tasuta äpp on saadaval kõikidele seadmetele, samas teenus on tasuline – 2.99 €/kuus, kui osta kuu kaupa ning 2.49€/kuus kui osta aastane kasutus. Teenusega saab liituda veebilehel (vajalik on deebet- või krediitkaardi olemasolu).

ESP-st saab vaadata hetkel telekanalites Eurosport 1 ja Eurosport 2 jooksvaid saateid aga ka teisi ülekandeid, mis jõuavad eetrisse hiljem. Lisaks näeb sealt uudislugusid jms sisu, mis teleekraanidele ei pruugi jõudagi. Samuti saab vaadata saateid järgi. Rakenduse sisust annab täpsemat infot Youtube video.

Kasutajal on võimalik saateid väljavalida ehk luua oma nn lemmikud. Kui oodatud saade eetrisse tuleb, saab kasutaja selle kohta meeldetuletuse. Rakenduse kasutamisel tuleb arvestada sisule (content) kehtivate piirangutega, ehk osa saateid ei pruugi mingis riigis olla vaadatavad seoses teleprogrammiliste õiguslike piirangute mittevastavusega.

Levikom soovitab kasutada rakendust taliolümpiamängudele kaasa elamiseks – igati praktiline ja soodne abiline mitte jääda ilma nii omade kui teiste sportlaste tegemistest ja emotsioonidest. Soovides kasutada rakendust tööjuures, soovitame selle eelnevalt kolleegidega kooskõlastada – kommentaatorite jutt ja kaasaelamise hõiked võivad häirida teisi, sh nii kolleege kui ka kliente.

Teenus toimib internetiühenduse olemasolul – Levikom pakub interneti püsiühendusi unikaalsel kaablivabal VirtuaalFiiber tehnoloogial. Pakkumise-tellimuse saab esitada kodulehel www.levikom.ee või telefonitsi numbril 1213.

 

 

Meeldivat avastamist-katsetamist soovib

 

Kuno Peek

Teenuste juht