SUVEKONTORI PAKKUMINE – kaugtöö võib nüüd alata!

Eesti suvi on küll lühike aga samas pakub võimalusi igale maitsele. Paljud eestimaallased on koondunud linnadesse aga jätnud endale võimaluse olla vähemalt suvel kuskil maakohas looduse rüpes. Linnade ärikliimas on tunda jahenemist jaanipäevast septembrini. Seevastu maakohtades ja väiksemates asulates tõmmatakse sellel perioodil vastupidiselt elu käima!

Sellised olud ning tehnoloogia ja rakenduste areng võimaldab muuta suve pikemaks ning sooritada rohkem töid nn kaugtööna. Häid sooritusi võivad siiski saavutada vaid need, kes on kaugtöö tegemise muutnud vähemalt sama mugavaks kui on töötamine oma tavapärases töökohas.

Levikom soovitab suvekontori loomiseks kasutada järgmisi vahendeid:

  • Office 365 jms pilvetarkvarad – Sinu sooritused on teistele alati kättesaadavad ning samas ka varundatud. Riskid on maandatud ning kolleediga ühine infoväli tagatud!
  • Sideteenus – 4G ühendusega WiFi-taskuruuter, sh hea abimees perega-sõpradega looduses uitamisel. Vingeid ja värskeid emotsioone saab eemalolijatega kohe jagada. Püsivama suvekontori puhul tasub kaaluda Levikomi kaablivaba VirtuaalFiiber püsiühendust, mis samuti ei vaja mahukaid ehitustöid aga pakub kaabliühendusega samaväärset kindlust.
  • Turvalisus – VPN teenused tagavad turvalise andmeside kontori ja kaugtöötajate vahel, kolmandad isikud ei pääse ettevõtte andmetele ligi. Nii nagu suhtume hoolikalt ettevõtte füüsilisse varasse, peaksime niisama hästi kohtlema ka tööandja e-vara.

Juurde soovitame küsida IT kaugtuge ning seadmekindlustust – kõik tõrked lahendatakse sinu eest. Soovi korral saame kaugtöötajatele rentida või müüa ka sülearvutid vms eemalt töötamiseks vajalikke seadmeid.

Mida varem esitate päringu, seda kiiremini saate kätte kaugtöö tegemiseks vajalikud vahendid ja õpetused. Kõik päringud on oodatud e-posti aadressile ariklient@levikom.ee