Soovitused rakenduste maailmast – Logojoy ja Kahoot!

Uus aasta koos uute eesmärkide on peatselt algamas. Edu saadab pigem neid, kes on valmis pingutama ning kes on teinud vajalikul määral ettevalmistusi. Nutikaid rakendusi lisanub pidevalt juurde ning nende abil on võimalik tõhusamalt valmistada ette nii ettevõtet kui selles tegutsevat meeskonda. Järgnevalt tutvustan teile kahte rakendust, mis võiksid just ettevalmistustöödes positiivset lisaväärtust tuua.

Logojoy (www.logojoy.com) on logo kujunduse loomise rakendus, mis pakub väärt abi peamiselt väiksematele tegijatele, kellel kas pole piisavalt aega, raha või kompetentsi tellida personaliseeritud kujundusi. Samas stiliseeritud pöördumised jms teabekandjad on just need, mis kujundavad meeleolu ja hoiakuid klientide-partnerite seas. Väga palju otsuseid tehakse emotsioonide najal ja seda saab mõjutada üksjagu just läbi disaini. Logojoy’ga saab kiiresti ja soodsalt luua meelepärase logo näiteks alustavale ettevõttele, blogile, projektile, üritusele, heategevuslikule-vabatahtlikule aktsioonile jne.

Logojoy teenuse taga on metoodika, mis loob lahendusi kombineerides omavahel erinevaid värve, pilte, formaate, teksti stiile, sümboleid jne. Logo kujunduse loomine on tasuta, maksta tuleb ainult graafika failide eest kui kasutaja on jõudnud sobiva kujunduseni ning tahab seda endale allalaadida. Ühekordne tasu on 65,00 USD ja selle eest saab vajalikud andmed uue logo kasutamiseks. Meelepärase logo loomine on Logojoy abiga tehtav parimal juhul poole tunniga – miks mitte alustada uut (äri)aastat värske ja endaloodud välimusega!

 

Kahoot! (www.kahoot.com) on vahva rakendus, mis on ülituntud peamiselt noorte seas oma vahvate visuaalide ja helidega (taustamuusika läbi Youtube’i) varustatud viktoriinide poolest. Igal õpilasel on nutitelefon, mida see rakendus kasutab valikvastuse valimiseks – mida kiiremini vajutada, seda kõrgemad punktid vastaja saab. Paljud õpetajad kasutavad seda rakendust süsteemselt oma tundides läbikäidud materjalide kordamiseks. Lisaks saavad kasutajad teha läbi erinevaid viktoriine, mis on loojate poolt määratud avalikuks kasuamiseks. Rakenduse kasutamine on kõigile tasuta. Samas lisandus hiljuti tootevalikusse ettevõtetele mõeldud Kahoot! Plus, mis on tasuline aga pakub laiemaid valikuid (https://kahoot.com/plus/).

Levikom soovitab kasutada Kahoot!’i töötajate teadmiste tõstmiseks tööandja poolt etteantud teemade osas – tavapäraste teadmiste kontrollide ning sisekoolituste kokkuvõtete asemel on lõbus kasutada just Kahoot!’i. Koheselt on näha valed vastused ja tulemused – kontrollimisele ning tavapärasele bürokraatiale kuluva aja saab kasutada millegi väärtuslikuma jaoks.

Levikomi vahendusel on võimalik erinevate tehnoloogiate ja tarkvaradega lähemalt tutvuda ning saada nõustamist võimalike kasutusjuhtude osas. Klientide analüüsimine, lahenduste pakkumine, tarnimine-paigaldamine-koolitamine on üks meie põhitegevusi! Saame kokku ja räägime!

 

Teid tervitab ja teie kontaktivõttu ootab

 

Kuno Peek

Teenuste juht