Soovitused rakenduste maailmast – Google Photos

Jõulud ja aastavahetus on tihti need sündmused, kus vaadatakse tagasi lõppeval aastal tehtule. Järjest rohkem meenutatakse ettevõtmisi digifotode vaatamise läbi, sest tänapäeval on kõigil taskus fotoaparaadid (nutitelefonid). Piltide esitlemine suuremas seltskonnas läbi pisikeste ekraanide pole aga alati piisav. Tihti pole ka aega või vahendeid teha vajalikke ettevalmistusi – tõmmata pildid arvutisse ja sorteerida need ära. Muretsemiseks pole põhjust, sest rakendus Google Photos aitab kõige sellega!

Vastav äpp „Google Photos“ teeb automaatselt tagavarakoopiad telefonis olevatele piltidele ja videodele kasutaja google kontole, mistõttu nad on hetkega saadaval mistahes arvutist läbi veebibrauseri – tuleb lihtsalt minna Google lehele

Brauseris saab piltidest teha eraldi galeriisid ning jagada neid e-maili põhiselt. Samuti saab pilte ja videosid vaadata järjest slaidiseansina.

Vajadusel saab mõne klikiga osta mälu mahtu juurde. Esimesed 15GB on tasuta, 100GB ruumi hind oli ligi 20 eurot aastas (ehk vähem kui 2 eurot kuus).

Ekraanitõmmis äppi kirjeldusest GooglePlay poes.

 

Meeldivat avastamist-katsetamist soovib

 

Kuno Peek

Teenuste juht