Sisekliima seire

Hooli oma töötajatest ja taga neile optimaalsed töötingimused

Sisekliima probleemid mõjutavad otseselt inimeste enesetunnet, tervist ning töövõimet kontorites, koolides, avalikes- ja eluruumides. Uudsel asjade interneti (IoT) tehnoloogial põhinev NORA-X Sisekliima Seireteenus (Work Environment Monitoring) on lihtne ja soodne lahendus töökeskkonna mõõtmiseks, mille põhjal tagada tööväärne keskkond ja oodatud produktiivsus töötajatelt.

Levikomi teenusega saad vajalikud tulemused:

  1. IoT tehnoloogial põhinev kolm-ühes seade mõõdab iga 15 minuti tagant erinevate sensorite abil keskkonna
    temperatuuri, niiskust ja süsihappegaasi (CO2) taset.
  2. NORA-X rakendus kogub sensorite poolt mõõdetud tulemusi ja salvestab kogu mõõtmisperioodi andmed. See võimaldab hiljem teha perioodilisi väljavõtteid ja põhjalikult analüüsida töökeskkonna sisekliimat.
  3. NORA-X rakendus saadab lubatud näidutasemete ületamise korral häireteateid (e-post, SMS, äpi tõuketeavitused), mis võimaldab ennetada ohtu töötajate tervisele.
  4. Tänu uudsele IoT tehnoloogiale ei vaja sensorid eraldi toidet ning võid neid mugavalt paigutada ruumis just sinna, kus tarvis. Lahendus on kasutatav üle Eesti.
  5. Levikom võimaldab sobivaks perioodiks rentida seadmeid koos vajaliku rakendusega. Automaatne süsteem teeb töö ise ära ning hiljem on võimalik andmete baasil töötakeskonda parandada ja seeläbi kasvatada nii käivet kui vähendada kulusid.
  6. Kõik mõõtmisandmed liiguvad läbi turvalise NORAnet asjade interneti (IoT) võrgu.

Pakett sisaldab üheks kuuks:

5 IoT mõõteseadet
1 IoT sisetugijaam
NORA-X rakendus
Piiramatult alarmteavitusi
Liitumistasu (seadistustöö ja 1h koolitust)

Paketi hind:

199€/kuu

Hinnale lisandub kehtiv käibemaks.