Septembris lüüakse eeter uusi saateid täis – lühiülevaade kuidas olla nutikas vaataja

Eestis on jätkuvalt kombeks öelda „kõik on uus septembrikuus“, sest siis liiguvad inimesed tagasi (ja ka edasi) linnadesse ning algab uus õppeaasta, uus ärihooaeg aga ka uued meelelahutuse hooajad. Septembriga tulevad kaasa ka jahedamad ja pimedamad ning sajusemad õhtud, mistõttu tõuseb hästi esile televiisori võlu. Paljud telekanalid toovad uued hooajad ja uued saated ekraanile just septembris. Nii läheb ka sellel septembril. Levikom tutvustab lühidalt mida on oodata.

TV3

TV3 rõõmustab telesõpru juba hittideks tõusnud sarjade uute hooaegadega – järje saavad teiste seas  „Padjaklubi“, „Papad mammad“, „Kättemaksu kontor“, „Su nägu kõlab tuttavalt“, „Suletud uste taga“, „Hüpnotisöör“ jpt. Uued tulijad on tippnäitlejate kahurväega põnevussari „Merivälja“, tõsielusari „Me saime lapse“ ning matkasaade „Reis Siberi südamesse: Baikal“. Uuri lisa www.tv3.ee.

Kanal 2

Kanal 2 rõõmustab vaatajaid uute järgedega sarjadele „Pilvede all“, „Kodutunne“, „Naistevangla“ jpt. Ka “Suur komöödiaõhtu“ naaseb alates 28. septembrist, neljapäeviti kell 20.00. ekraanile uute naljade, uute tegelaskujude ja täielikult uuenenud näitlejate seltskonnaga (vaata treilerit). Uutest sarjades ja saadetest tasub näiteks välja tuua:

  • Nukumaja – uus kodumaine põnevussari on pungil särisevaid intriige, erutavaid saladusi ja keerulisi suhtedraamasid. Alates 11. septembrist, esmaspäeviti kell 21.30. Vaata treilerit
  • Kiired ja ilusad Gruusias – Lõbus ja hoogne seiklussaade viib Gruusiasse neli vägevat meelelahutajat. Tanel Padar läheb seiklusele vastu koos Ott Sepaga, Sepo Seemann on enda paariliseks kutsunud Ago Andersoni. Alates 28. septembrist, neljapäeviti kell 20.00. Vaata treilerit
  • KMD klubi – Suur huumorishow toob ühele lavale kokku Eesti tippkoomikud ja näitlejate koorekihi. Igas saates sünnib kordumatu etendus, kui stuudiopubliku ees etendavad sketše Eesti näitlejad ja meelelahutajad. Alates 10. septembrist, pühapäeviti kell 19.35. Vaata treilerit

ERR

Rahvusringhäälingu telekanalitel ETV ja ETV2 on samuti mitmeid uuendusi. Uues kuues ja mitme uue saatejuhiga hakkab inimesi äratama saade „Terevisioon“. Uut hooaega alustavad ka vanad head saated „Ringvaade“ ja „Pealtnägija“. Uute osadega rõõmustavad vaatajaid armastatud sarjad „Koduigatsus“ ja „Inspektor George Gently“. Uutest saadetest on eetrisse tulemas lõbus reisisaade „Meie Eestid“, teaduse ja igapäevaelu segunemine hakkab toimuma saatesarjas „Uudishimu tippkeskus“, sama elukutse erinevaid esindajad vaadeldakse saatesarjas „Töörööbikud“ jpt. ETV krimisarjad saavad lisa ka „Midsomeri mõrvade“ järje näol ning uue krimisarjaga „Lõksus – tapja meie seas“.

Põnevat vaatamist on palju ja tihti on saated kattuvad. Nutikad vaatajad lahendavad need mured lisateenustega järelvaatamine-salvestamine ja lisavaatajakohad. Levikomi TV teenuse järelvaatamise lisateenuses saab vaadata kuni 30 telekanalit ajas tagasi kuni 7 päeva. Teenus katab ära ka salvestamise funktsionaalsuse – puudub vajadus panna käsitsi lemmiksaateid salvestama, sest Levikomi poolt on nende ja kõikide teiste eetris olnud saadete kättesaadavus mugavalt tagatud. Mitme samaaegse vaatamissoovi mured lahendab lisavaatajakohtade rakendamine – Levikomi TV teenus võimaldab rakendada kuni 5 lisa vaatajakohta (ehk et iga pereliige saab vaadata oma telekat). Lisaks on saadaval ka wifi teel toimivad digiboksid, mis võimaldavad vaadata telekat seal kus pole eelnevalt veetud vajalikke sidekaableid – vaata telekat kasvõi aias või rõdul. Mugavustega TV-teenuse ja kaablivaba virtuaalfiiber interneti püsiühenduse saad tellida Levikomi klienditeeninduselt telefoni teel numbrilt 1213 või e-postiga aadressilt tugi@levikom.ee. Võta ühendust ja räägime!

 

Teleelamuste rohket sügist soovib

 

Kuno Peek

Teenuste juht