Sajad festivalikülalised toimetavad aktiivselt veebis

Eile ja täna Paides toimuval Arvamusfestivalil pakub Levikom kõikidele festivalikülalistele tasuta kvaliteetset WiFi-t. Eile kasutas seda võimalust tipphetkel kell 13.00 üheaegselt 170 inimest, kokku oli festivali avapäeva võrguliikluse mahuks 26GB.

Levikomi juhatuse liikme Peep Põldsammi sõnul otsustas ettevõte Arvamusfestivali  paremaks õnnestumiseks omalt poolt õla alla panna ning pakkuda Paide lossimägedes ning linna keskväljakul tasuta kvaliteetset WiFi-levi. “Arvamusfestival on loomulikult eelkõige arutlemiseks ja arutelude kuulamiseks, kuid tänapäeval soovivad inimesed samaaegselt ka veebis toimetada ja kuuldut sotsiaalmeedias jagada. Me lõime Arvamusfestilvalil WiFi-alad oma uudse, üle-Eestilise VirtuaalFiiberTM juhtmeta lairibavõrgu baasil, mis on samaväärne kaabliga fiiberühendusega. Kõik WiFi levialad on festivali korraldajate poolt ka märgistatud,” selgitas Põldsamm.

Levikom on  viimastel aastatel investeerinud miljoneid eurosid, sealhulgas üleriigilise kaablivaba lairibavõrgu arendamisse ning seetõttu suudab kvaliteetset teenust pakkuda kõikjal Eestis. “Paljudes Eesti piirkondades on kaabelühenduse kodumajapidamisse toomine kallis ja aeganõudev. VirtuaalFiiber püsiühendus on kaabelühendusest ligi 10 korda odavam ning saadaval üle Eesti sõltumata asukohast,” lisas Põldsamm.

Levikom on ligi 70 töötajaga kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte, mis pakub ülikiire interneti-, televisiooni-, telefoni-, videovalve- ja pilveteenuseid ühtsetes teenusepakettides nii kodu- kui äriklientidele juhtmeta lairibavõrgu baasil. Levikomi IT ja telekomi alane kompetents ja teeninduskogemus ulatub aastasse 1992. Levikom on Eestis suuruselt teine IT-äritaristuteenuste ja -lahenduste pakkuja nii suurkorporatsioonidele kui ka väikeettevõtetele. Samuti  opereerib Levikom maailma esimest avatud väärtusahelaga avalikku asjade interneti võrku NORAnet, olles asjade interneti äri- ja võrgulahenduste turul Eestis liider. Kõikide teenuste osutamiseks kasutab Levikom uudset üleriigilist VirtuaalFiiberTM juhtmeta võrku, mis on funktsionaalselt ja kvaliteedilt samaväärne optilise kaabelvõrguga, kuid millega liitumine on kordades odavam ning sobib ka ettevõtete põhi- või varuühenduseks ja kohtvõrkude ühendamiseks.

Lisainfo:

Peep Põldsamm, juhatuse liige, Levikom Eesti OÜ
Tel: 545 10100, e-post peep.poldsamm@levikom.ee www.levikom.ee