Levikomi kliendid saavad jätkuvalt õhu kaudu Kanal2-e ja TV3-e vaadata

Levikomi kliente Kanal2 ja TV3 tänane otsus lahkuda vabalevist kuidagi ei mõjuta. Need tuhanded pered Eesti eri paigus, kes seni vaatasid neid kanaleid tasuta üle õhu ja kelle kodus korralik interneti püsiühendus puudub, võivad aga sellest ilma jääda. Levikomi tegevjuhi Meelis Krämanni sõnul saavad kõik, kes soovivad, ka edaspidi Kanal2-e ja TV3-e üle õhu vaadata, liitudes mugavalt ja soodsalt Levikomi võrguga.

„Vabalevist kadumisel saavad kaabelvõrkude levialast väljaspool elavad Eesti inimesed õhu kaudu Kanal2-e koos järelvaatamise, salvestamise ja EPG-ga jätkuvalt näha Levikomi uudse VirtuaalFiiber võrgu kaudu,“ selgitas Krämann.

Kanal2 ja TV3 lahkumine vabalevist loob paljudele kodudele kohese vajaduse moodsate ühenduste järele. Piirkondades, kus kaabliga interneti püsiühendus puudub, jäävad alternatiiviks vaid üle õhu interneti ja TV teenuseid pakkuvad operaatorid: 4G internetti ja TV-d koos pakkuvad operaatorid ning Levikom, kes pakub Eestis ainukesena VirtuaalFiibri kaudu üle õhu ülikiiret interneti püsiühendust koos televisiooniga, millel on mugavusteenused, nagu järelvaatamine, e-saatekava, salvestamine, filmiriiul, meeldetuletuste seadmine, ilmateade, raadiokanalid, meedialehitseja.

4G ühendusel põhineva televisiooni puuduseks on piirkonnas võrgukoormuse kasvust tulenev kvaliteedilangus. See annab eriti tunda näiteks õhtuti. Kui pered vaatavad korraga televisiooni ja surfavad internetis, siis interneti kiirus langeb tunduvalt ja teleripilt hakib. Levikomi privaatse püsiühendusega on interneti kiirused ja telepildi kvaliteet sõltumatud võrgukoormusest ning puuduvad mahupiirangud.

Väljaspool kaabellevi piirkonda on Levikomil Eesti kõige töökindlam interneti ja TV lahendus, mis ei haki ja ei jookse kokku. Levikomi VirtuaalFiibri tehnoloogial põhinev püsiühendus on kiiruselt ja kvaliteedilt samaväärne fiiberoptilise kaabliga.

Kõik, kes soovivad Levikomi üle õhu kiiret internetti koos televisiooniga, palume võtta ühendust Levikomi klienditeenindusega numbril 1213 või tugi@levikom.ee.

Levikom

Levikom on Eesti kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte, mille IKT alane kompetents ja teeninduskogemus ulatub aastasse 1992. Levikom on maailma esimese avatud väärtusahelaga asjade interneti võrgu NORAnet operaator ning rahvusvahelise IoT assotsiatsiooni LoRa® Alliance liige.
Ärilahenduste poolelt on Levikom Eestis suuruselt teine korporatiivsete IT-taristuteenuste pakkuja ning ainus, kes suudab koos pakkuda IT taristu- ja sideteenuseid ning IoT-põhiseid ärilahendusi. Levikom on tuntud globaalsete tehnoloogiaettevõtete pikaajaline sertifitseeritud partner.
Erakliendi poolelt on Levikom Eesti juhtiv kaablivaba lairibavõrgu operaator. Levikomi juhtmeta lairibavõrgud katavad rohkem kui 65 protsenti Eesti elanikkonnast. Levikomi VirtuaalFiibri lahenduste tuppatoomine on kaabliga võrreldes keskmiselt 10 korda kiirem ja soodsam.

Lisainfo:

Meelis Krämann, Tegevjuht, Levikom Eesti OÜ
E-post: meelis.kramann@levikom.ee
www.levikom.ee