Levikom toetas Tallinna Jahtklubi Lohusalu purjetamisvõistluse läbiviimist

30.08-01.09 toimus Lohusalus 19. Tallinna Jahtklubi rahvusvaheline karikavõistlis purjetamises, mis oli ühtlasi purjetamise Eesti Meistrivõistluse osavõistluseks. Viies paadiklassis (optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser Starndard ja Laser Radial) võistles ligi 200 purjetajat.

Levikom toetas üritust IT seadistustööde (wifi, printer jms) ning tehnoloogia rendiga (ruuter, kaamera jms). “Ajutised lahendused on Levikomi ärikliendi üksuse üks põhitegevusi – pikaaajaliste IT, side ja turvalahenduste kogemuste abil saame tarnida kiireid ning paindlikke lahendusi nii suurtele kui väikestele projektidele” tõstis esile projektipõhiseid tegevusi Levikomi teenuste juht Kuno Peek.

Interneti, wifi, valvekaamerate jms ajutisi lahendusi on Levikom varasemalt tarninud kaubalaevadele, spordivõistlusele (näiteks purjetamine, golf) ja festivalidele (näiteks Arvamusfestival, Station Narva, Intsikurmu). Levikomi VirtuaalFiiber juhtmeta interneti püsiühendust tarbitakse ajutise lahendusena ka paljudel ehitusobjektidel.

 

Lisainfo:

Kuno Peek
Levikomi teenuste juht
Tel 5543210
ariklient@levikom.ee