Levikom toetas Station Narva festivali läbiviimist

19.-21. septembril toimus Narvas järjekordne muusika- ja linnakultuuri festival Station Narva. Põhiline osa festivalist toimus kultuuri- ja ettevõtluskeskuses Linda 2, mis avati festivali raames esmakordselt täies mahus publikule. Rohkem infot leiate ürituse kodulehelt.

Levikom abistas Station Narva festivali korraldajaid juba teist aastat järjest – sellel korral loodi festivali ettevõtluspäeva konverentsile interneti ja WiFi teenused. “Levikomil oli suur rõõm osaleda selles projektis: keerulised tingimused ja viimase hetke tellimus seadsid ette mitmeid piiranguid tehnoloogiate valikuks ja tööde sooritamiseks aga meie agiilsele tiimile tegelikult see väga sobis, sest 48 tunniga olid seadmed komplekteeritud ning teenused aktiveeritud” kirjeldas Levikomi teenuste juht Kuno Peek projektis osalemist Levikomi poolt vaadatuna.

“Ajutised/lühiajalised lahendused on Levikomi ärikliendi üksuse üks põhitegevusi – pikaajaliste IT, side ja turvalahenduste kogemuste abil saame tarnida kiireid ning paindlikke lahendusi nii suurtele kui väikestele projektidele” tõstis Peek esile projektipõhiseid tegevusi Levikomi poolt osutavate teenuste seas.

Interneti, WiFi, valvekaamerate jms ajutisi lahendusi on Levikom varasemalt tarninud kaubalaevadele, spordivõistlusele (näiteks purjetamine, golf) ja festivalidele (näiteks Arvamusfestival, Station Narva, Intsikurmu). Levikomi VirtuaalFiiber juhtmeta interneti püsiühendust tarbitakse ajutise lahendusena ka paljudel ehitusobjektidel.

 

Lisainfo:

Kuno Peek

Levikomi teenuste juht
Tel: 5543210
ariklient@levikom.ee