Slide backgroundLevikom revolutsioon
Slide background
Slide backgroundLevikom revolutsioon
Slide background
Slide background

Tule Levikomi tööle!

Levikom on Eesti sidevaldkonna rajajate poolt loodud IKT ettevõtte, mille kompetents ulatub aastasse 1992. Levikomi peamised tegevussuunad on IoT, IT, sideteenused ja videovalve. Neist olulisimas 5G/IoT ehk asjade interneti valdkonnas on Levikom Eestis liider, opereerides üleriigilist avalikku asjade interneti võrku ja -rakenduste platvormi. IT-ärilahenduste ja taristuteenuste valdkonnas on Levikom Eestis üks juhtivaid ja pikima kogemuste pagasiga ettevõtteid ning paljude rahvusvaheliste tehnoloogiaettevõtete pikaajaline partner. Sidevaldkonnas on Levikom Eesti suurim juhtmeta lairibavõrgu operaator, mille unikaalne VirtuaalFiiber võrk võimaldab viia ülikiire interneti ja järelvaatamisega TV läbi õhu ka sinna, kuhu kaabelvõrgud ei ulatu.

Levikomi vundamendiks on kiirelt arenev ning ambitsioonikas meeskond, kuhu hetkeseisuga kuulub üle 50 professionaalse spetsialisti. Töö IoT ja IKT-sektorites pakub palju võimalusi ja väljakutseid ning sellest tulenevalt on töötajate pühendumine ja arenguvõime Levikomi jaoks väga tähtsal kohal.

Kui tunned, et Sinus on sära, ambitsiooni, nutikust, erialaseid teadmisi ja kogemusi ning tahaksid kuuluda just meie meeskonda, siis saada oma CV aadressil cv@levikom.ee

Hetkel otsime oma kollektiiviga liituma:

Miks valida Levikomi lahendused?

Lahendused nii kodu- kui ärikliendile

Suudame nii kodu- kui ärikliendile (olgu väikefirma või suurettevõte) pakkuda moodsaid ühendusi, lahendusi ja seadmeid.

Oleme kohalik Eesti ettevõte

Me otsustame kiirelt, sest teeme seda Tallinnas, mitte Helsinkis või Stockholmis. Levikomi jaoks on just Eesti kõige olulisem, sest see on meie koduturg.

Meie viitsime!

Kindlasti ei ole Eestis IT ja sidevaldkonnas puudu kompetentsist ega ressurssidest. Puudu on tahtmisest. Levikom on valmis pingutama. See annabki meile olulise eelise võrreldes teiste Eestis tegutsejatega.