LIITU MEIEGA

Tule Levikomi tööle!

Levikom on Eesti kapitalil baseeruv kaasaegne ettevõte, mis pakub elektroonilise side-, meedia- ning IT-taristu ja pilveteenuseid kodu-  ja äriklientidele.

Levikomi vundamendiks on kiirelt arenev ning ambitsioonikas meeskond, kuhu hetkeseisuga kuulub üle 60 professionaalse spetsialisti. Töö IT-sektoris ja Levikomis pakub palju väljakutseid ning sellest tulenevalt on töötajate pühendumine ja arenguvõime meie jaoks väga tähtsal kohal, mis on olulisteks kriteeriumiteks ka uute potentsiaalsete meeskonnaliikmete valimisel.

Kui tunned, et Sinus on sära, ambitsiooni, nutikust, erialaseid teadmisi ja kogemusi ning tahaksid kuuluda just meie meeskonda, siis saada oma CV aadressil cv@levikom.ee

Hetkel otsime oma kollektiiviga liituma:

Miks valida Levikomi lahendused?

Lahendused nii kodu- kui ärikliendile

Suudame nii kodu- kui ärikliendile (olgu väikefirma või suurettevõte) pakkuda moodsaid ühendusi, lahendusi ja seadmeid.

Oleme kohalik Eesti ettevõte

Me otsustame kiirelt, sest teeme seda Tallinnas, mitte Helsinkis või Stockholmis. Levikomi jaoks on just Eesti kõige olulisem, sest see on meie koduturg.

Meie viitsime!

Kindlasti ei ole Eestis IT ja sidevaldkonnas puudu kompetentsist ega ressurssidest. Puudu on tahtmisest. Levikom on valmis pingutama. See annabki meile olulise eelise võrreldes teiste Eestis tegutsejatega.