ÄriPilve pakett hõlmab kõiki vajalikke lahendusi ettevõtte toimimiseks

Unitcom ÄriPilv on esmakordselt Eestis ettevõtetele pakutav pakett, kus ühe kuutasu sisse kuuluvad väikesele ning keskmisele ärikliendile vajalikud IT, side- ja haldusteenused:

  • ülikiire internet
  • IT tugiteenus
  • Office 365
  • 1TB pilveruum

ÄriPilv on teenuste kogum, mis võimaldab kaasaegsel ettevõttele tänapäeva infoajastul konkurentsis püsida. ÄriPilv baseerub Unitcomi üle 15 aastasele kogemusele äriklientide teenindamisele ülikiire interneti ja IT teenuste ning IKT (infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni) terviklahenduste valdkonnas Eestis.

IKT roll ettevõtluskeskkonnas on aasta aastalt kasvamas ja veel kiiremini suureneb vajadus professionaalsete koostööpartnerite järgi. Ettevõtted on paljude IKT lahenduste valikute ees, kus on väga keeruline orienteeruda ja mille tõttu tekivad paratamatult järgnevad tüüpilised küsimused:

Kus hoida turvaliselt ettevõtte andmeid ja tagada samas kõikjalt ligipääs?
ÄriPilv paketti kuuluv tarkvarateenus Office365 sisaldab maili- ja failiserveri funktsionaalsust, mis ei vaja erilahendusi ega riistvara. Dokumentidele saab võimaldada ligipääsu kõikjalt, kus on internet. Unitcomi koostööpartner Microsoft tagab antud teenusele kõrgeima turvalisuse ja käideldavuse.

Kuidas omada uusimat kontoritarkvara ilma pidevaid investeeringuid tegemata?
Tarkvara ei ole enam toode, vaid teenus, millega on tagatud kõige ajakohasem tarkvara. Nimetatud teenus on kasutatav meie ÄriPilves.

Kuidas välistada ootamatult suuri IT kulusid?
Selline olukord on vältimatu, kui ettevõte omab riistvaralisi serverlahendusi. ÄriPilve eeliseks on just asjaolu, et omamata riistvara, on ettevõttel võimalik enamik andmeid (emailid, dokumendid jms) majutada pilves, tagades neile ligipääs.

Kuidas kiirelt taastada olulisi dokumente?
Pilves asuvad andmed säilitatakse automaatselt ning kronoloogiliselt ja nende taastamine toimub kiirelt.

Kuidas leida kiirelt lahendus erinevate teenustega seotud probleemidele?
Unitcom teenuste pilv ehk ÄriPilv sisaldab kõiki vajaminevaid IKT põhiteenuseid ning kõikide nendega seotud probleemide lahendamine on ÜHE telefonikõne kaugusel lühinumbrilt 1213.

Ettevõttel on üks partner, kes omab kõikidest ettvõtte IKT teenustest ülevaadet.

Kuidas litsenseerida kontoritarkvara kõigis oma seadmetes?
ÄriPilv võimaldab ühel kasutajal litsenseerida tarkvara oma viies seadmes.

Kas viga on IT võrgus või sidevõrgus?
Unitcom on üks vähestest, kes suudab ärikliendile tagada IKT tervikteenust – internetiühendus ja IT tugiteenused. Pakume ülikiiret internetiühendust kuni 400Mbit/s sõltumata kliendi asukohast – kas linnas või maal (opereerime Eesti suurimat juhtmeta ülikiire interneti võrku). Lisaks saame kõikides pakettides tagada sümmeetrilise ühenduse (üles- ja allalaadimiskiirused on võrdsed), mis on eriti oluline just pilveteenuste kasutamiseks.

Kui jagad arvamust ja oled seisukohal, et tänane ettevõtlus ilma kaasaegsete IKT lahendusteta ei ole jätkusuutlik, siis Unitcom ÄriPilv on just Sinu ettevõtte jaoks loodud – kõik teenused soodsalt ühes kuutasus, üks teenindus ja üks arve!