Kõik side ja IT teenused
ühelt kindlalt partnerilt

Kaasaegsed pilveteenused
üle terve Eesti

100+ TV kanalit

500 Mbit/s internet

Videovalve

24/7 IT teenused

Telefon

500 Mbit/s internetiühendus
üle terve Eesti

Microsoft Azure

Kuidas saada omale professionaalne serverlahendus mõne nupu vajutusega?
Kuidas leida lahendus jõudluse võimalikele probleemidele kasvavas ettevõttes?
Kes tagaks professionaalse, töökindla ning kaitstud keskkonna minu rakendustele/infrastruktuurile?
Kuidas tagada turvaline ligipääs ettevõtte struktuurile olenemata ettevõtte meeskonna asukohast?

Kõigile neile küsimusele oleks vastuseks Azure.

Azure on Microsofti bränding pakutavale tohutule andme/server/struktuur lahendusele, mis on jaotatud kontinentide ja riikide vahele, et tagada võimalikult kiire ligipääs, õigusruum, 24/7 käideldavus ning ühilduvus vajalikele platvormidele või lahendusele.

Nii suudab Azure pakkuda skaleeruvat, vajadustepõhist jõudlust või lahendust ka kõige nõudlikumale kliendile, kes otsib keskkonda oma infrastruktuurile, platvormile või aplikatsioone probleemide lahenduseks.

Ole produktiivsem

Iga arendaja või IT spetsialist saab Azure teenuseid kasutades olla märgatavalt produktiivsem, sest integreeritud tööriistade, eelkoostatud keskkonna või rakenduste tõmmiste abil saab käidelda lahendusi erinevates mobiilsetes seadmetes. Kasutatavas keskkonnas kehtivad samad reeglid – saab kasutada olemasolevaid teadmisi ning tehnoloogiat.

Kasuta paindlikku ja avatud pilveplatvormi

Azure toetab laias valikus erinevaid operatsioonisüsteeme, programmeerimiskeeli, tarkvaralisi abirakendusi, andmebaase ning seadmeid.

Ei oma tähtsust kas kasutaja käitleb Linuxit, ehitab pisiprogramme JavaScripti, Pythoni. Net, PHP, Java, Node jms abil või tegeleb köögipoole ehitamisega iOS, Andordi või Windows seadmetele.

Tellija käsutusse antakse sama Azure tehnoloogia, millele toetuvad ja mida usaldavad tänaseks juba miljonid arendajad ning IT spetsialistid.

Laienda oma IT infrastruktuuri targalt

Kuigi tänaseks on pilveteenuste pakkujaid turul palju, tuleb pöörata tähelepanu pakutavale sisule. Mõningad teenusepakkujad panevad kliendi valiku ette – kas andmekeskus või pilv. Azure seda ei tee. Sinu paremal äranägemisel integreeritakse olemasolev IT-keskkond läbi turvalise võrgustruktuuri, et saaksid seda kasutada seal kus seda Sinul on vaja.

Azure hübriid on pilvelahendus, mis annab Sulle kahe maailma juhtimise ühest keskkonnast – seega rohkem IT-lahendusi, vähem keerukust ning oluliselt väiksemad kulud.

Maksa oma vajadustele vastavalt

Azure eest maksad selle eest, mida kasutad – Sa saad kiiresti muuta oma vajadusi kas tellitavat jõudlust suurendades või vähendades. Tellija jaoks maksustatakse minutilise täpsusega teenust, vaatamata sellele kas ta on tellinud arvutusjõudlust, andme- või võrgumahtu.

Kaitse oma andmeid

Tänaseni on paljud ettevõtted jätkuvalt kahtleval seisukohal pilves asuva andmekaitse ja turvalisuse osas. Seepärast sõlmibki Microsoft kliendiga lepingu, lubades kaitsta ettevõtte privaatust ja andmeid. Selle tõestuseks, on Microsoft esimene taoline teenusepakkuja, kes lähtub nii ameerika kui ka euroopa erinevatest seadusandlusest ja omab ISO 27018 sertifikaati.

Kasuta ja käitle rakendust olenemata asukohast

Microsofti andmekeskused asuvad 22 erinevas regioonis. See tähendab, et nende andmekeskused on hajutatud rohkem kui Amazone Webi teenused ja Google pilv kokku. Tulemiks on kasutajale paremat jõudlust olenemata asukohast.

Tee läbinähtavaid ning tarku otsuseid

Azure taustal töötab analüüsiteenus, mis sisaldab nii masinõpet, Cortana analüüsi koos andmemahu analüüsiga. Selline analüütiline pool aitab teha süsteemidel tarkasid otsuseid tagamaks ettevõtetele parimaid praeguseid ja tulevasi lahendusi.

Toetu usaldusväärsele pilveteenuse pakkujale

Sa ei ole kindel kuidas valida pilveteenuse pakkujat. Olenemata sellest kas Azure kliendiks on juurutaja, kes testib väikest rakenduse osa või globaalne toodete lanseerija – Azure on loodud, et tema jõudlus saaks hakkama ükskõik millise koormusega. Microsofti SLA tehnilinetugi tagab teenuse 24/7 käideldavuse.

Tänaseks kasutavad Azure sellised tuntud konsernid nagu: Skanska, Heineken, 3M, Dyson, Paul Smith, Mazda, GE Healthcare, Trek, McKesson, Milliman, Towers Watson, NBC Sports, TVB ja paljud teised.

Levikom ja Azure

Pakume Microsofti partneritena enda praegustele ja tulevastele klientidele mitmekesist Azure implementeerimis-, hübriid-, tarkvara- ning litsentseerimislahendusi. Azure kasutamine algab vajaduste kaardistamisega – kas vajatakse tervet struktuuri (kuidas lahendada olemasoleva serveri jõudlusprobleemid) või ainult teenuse mõningat osa (väljaarhiveerimise pinda). Kuulates ära probleemi põhjuse koos võimalike tekkinud soovidega, oleks tegevuskava järgimine:

  • koostame ettepanekuks tuleviku mudeli
  • mudeli sobivusel koostame üleminekukava
  • üleminekukava kinnitamisel alustame konsultatsioonidega ja lahenduse väljatöötamistega
  • tulemiks on sujuvad liitumised Azure pilveteenusega
  • teostatud struktuurile pakume lepingu alusel haldus-, hooldus- ning konsultatsiooniteenuseid